TÜRKSAT bünyesinde çalışan üyelerimiz için mesleki ve kişisel gelişim eğitimi planlanmıştır. Eğitimin amacı; katılımcıların yaptıkları işten dolayı mutluluk duymalarını onlara bir kez daha derinden hissettirmek, ekip ruhunun, yüksek enerjinin, başarı ve motivasyonun gerçek kaynağının öz varlıklarında olduğunu fark etmelerini sağlamak, liderlik becerilerini harekete geçirmelerine, uyarı bağımlı davranıştan, pozitif-proaktif davranışa geçmelerini, işyeri hedeflerine odaklanmalarını, olumlu bir zihinsel, duygusal ve bedensel form kazanmaları için karar vermelerini, uygulanabilir değerdeki motivasyon reçetelerini hayatlarına dahil etmelerini kolaylaştırmak ve tüm bunları eğlenceli eğitim ve seminer programı ile edinmeleridir.

Eğitimler Yönetim Danışmanı & Uluslararası Kıdemli Eğitmen & Satış Koçu & Yazar Emrah ALTUNTECİM tarafından verilecektir.

Eğlenceli bir eğitim sonunda çalışan memnuniyetinin yükselmesi ile iş yerinde doyum ve verimliliğin artışı doğal bir sonuç olarak deneyimlenmektedir.

TÜRKSAT üyelerimiz için özel olarak tasarlanmış̧ 90 dakikalık online eğitim programında toplam 3 eğitim başlığı alternatif olarak sunulmuştur. Eğitimlerden önce de 5 dakikalık bir hazırlığa ve eğitim sonunda da 5 dakikalık bir toparlanmaya ihtiyaç vardır. 90 dakikalık eğitimler sonunda 20 dakika soru ve cevap bölümü bulunmaktadır

Ekte ayrıntıları belirtilen ;

  1. SATIŞ PSİKOLOJİSİ’NİN PÜF NOKTALARI, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE BAŞARI
  2. ÇALIŞANLAR İÇİN ONLINE MOTİVASYON ATÖLYESİ
  3. PROFESYONEL YAŞAMDA STRES YÖNETİMİ VE OXYGEN WİNDOW NEFES TEKNİKLERİ

konularında Zoom üzerinden online ve interaktif olarak verilecek eğitimlere katılmak isteyen üyelerimiz ekte yer alan katılım formunu doldurarak info@oziletisimis.org.tr adresine gönderebilirler. Eğitim sonunda her konu için ayrı ayrı Katılım Belgesi verilecektir. Katılımcı sayısına göre eğitim tarih ve programı duyurulacaktır.