Değerli Üyelerimiz;

18.05.2015 itibarı ile üye sayımız 670 kişiye ulaşmış olup, TÜRKSAT A.Ş. ve Ülke barajını aşmış bulunmaktayız. Konuya ilişkin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan verilen belge

18.05.2015 tarihinden bu güne (27 Mayıs 2015) kadar da üye sayımız 713 kişiye ulaşmıştır.

İlk örgütlenme sürecinden bu günlere gelen kadar yüreğini ortaya koyan, bizden desteklerini esirgemeyen bütün üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Henüz aramıza katılmamış arkadaşlarımıza ise birlik- beraberlik içerisinde olduğumuzda masaya daha da güçlü oturacağımızı, elde edilecek haklarda kendilerinin de katkılarının olmasını beklediğimizi hatırlatır, bizler için her katılımın ayrı ayrı değerli olduğunu paylaşmak isteriz.

Sendika üyeliğinin sadece üyelik işlemi ile sınırlı olmaması, daha aktif katılımlı bir üyelik anlayışının işyerimizde kaliteyi arttıracağına inanıyor, bu sebeple tüm çalışanlarımızdan destek ve önerilerini bekliyoruz.

Sadece 713 kişinin sendikası değil, üye olan-olmayan tüm mesai arkadaşlarımızın sendikası olarak işyerindeki hakları en üst düzeyde korumak ve daha iyiye taşımak için yola çıktığımızı bildirir, iyi çalışmalar dileriz.